Кенгуру Такси - самое доступное такси Киева!

093 372 72 72

068 372 72 72

5515

Callback (з мобільного безкоштовно)

096 372 72 72

099 372 72 74

IPhone
Star

мінімальна плата за виклик

40,00грн

5515

вартість кілометра по місту

5,50грн

бонуси

Замов таксі і отримай бонуси на

Безкоштовні поїздки

Taxi
Завантаж зручний додаток і отримай ще більше бонусів

КЕНГУРУ ТАКСІ ТЕПЕР ДАРУЄ БЕЗКОШТОВНІ ПОЇЗДКИ ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ !!!


Здійсніть поїздку - отримаєте бонуси!

 

При оформленні замовлення через диспетчера 5515 отримаєте бонуси 1% від вартості поїздки;

При оформленні замовлення через додаток 2% ref.in.ua/taxi5515

  • скачайте додаток
  • реєструйтеся
  • замовляйте таксі
  • отримуйте ще більше бонусів.

Акція діє з грудня 2019 і триває Слідкуйте за бонусами через смс або в додатку.))

(Безкоштовні поїздки можливі при наявності бонусів на повну вартість поїздки. 1 бонус = 1 грн. При оформленні замовлення через диспетчера, бонуси накопичуються з другої поїздки.)

 

 


ПРО НАС

Виклик таксі в Києві стане вигідним, простим і безпроблемним, якщо ви довірите перевезення службі КЕНГУРУ ТАКСІ.Богатий досвід дозволяє нам забезпечити своїх пасажирів високим рівнем сервісу. Бездоганна репутація, справність будь-якого транспорту, величезна кількість різних послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта - наші безперечні переваги!

Як викликати цілодобове таксі у Києві!

 


Практика показує, що викликати таксі в Києві не завжди просто - постійні короткі гудки в телефоні і трата власного часу іноді сильно засмучують клієнта. Ми пропонуємо масу можливостей для того, щоб скористатися нашими послугами без виснажливих дзвінків і очікувань.

 

1.Навігація на сайті зручна і зрозуміла - майбутні пасажири можуть викликати автомобіль в режимі онлайн, заповнивши просту форму.

2.Ви завжди можете скористатися більш зручним телефоном. Пропонуємо номери різних операторів, а також короткий багатоканальний номер 5515 - все це дозволяє клієнту завжди телефонувати до нас з першого разу. Всі номери CALL BACK.

3.Заказ через додаток ref.in.ua/taxi5515 Де ви бачите історію своїх поїздок, накопичені бонуси. І можете зберігати свої постійні маршрути для оформлення нового замовлення в один клік. Напишіть нам в спеціальній формі на сайті, і ми відповімо на повідомлення в короткі терміни. Також ви можете ознайомитися з відгуками наших постійних пасажирів в спеціальному розділі.

Напишіть нам в спеціальній формі на сайті, і ми відповімо на повідомлення в короткі терміни. Також ви можете ознайомитися з відгуками наших постійних пасажирів в спеціальному розділі.